-33%

Фармерки - код 719 - светло сина

Нема на залиха
SKU
460
-33%
Special Price ден 1.131,00 Регуларна цена ден 1.711,00
Табела на големини

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Светло сина

Материјал: Памук - 98 % Ликра - 2 %

Тип на производ: Фармерки

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Код R1072
  Код R1072
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 2. Код 3890
  Код 3890
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 3. Фустан - код 5587 - розова
  Фустан - код 5587 - розова
  Special Price ден 1.304,71 Регуларна цена ден 1.884,71
 4. Фустан - код 5544 - црвена
  Фустан - код 5544 - црвена
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 5. Маица - код 520 - црна
  Маица - код 520 - црна
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 724,71
 6. Маица - код 068 - кремова
  Маица - код 068 - кремова
  Special Price ден 521,71 Регуларна цена ден 811,71
 7. Код LS594 - окер
  Код LS594 - окер
  Special Price ден 1.159,71 Регуларна цена ден 1.739,71
 8. Фустан - код 1155 - окер
  Фустан - код 1155 - окер
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 9. Комплет - код 651 - бело
  Комплет - код 651 - бело
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 10. Фустан - код 8477 - зелена
  Фустан - код 8477 - зелена
  Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71