-55%

Фармерки - код 777 - црна - Промоциja

Нема на залиха
SKU
41041
-55%
Special Price MKD 812,00 Регуларна цена MKD 1.827,00
Табела на големини

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Црна

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фармерки

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фармерки - код 3035 - црна
  Фармерки - код 3035 - црна
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
Слични производи
 1. Код B21 - жолта
  Код B21 - жолта
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 2. Јакна - код 887 - путер зелена
  Јакна - код 887 - путер зелена
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 3. Фустан - код 1230 - виолетова
  Фустан - код 1230 - виолетова
  Special Price MKD 927,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
 4. Џемпер - код 9087 - жолта
  Џемпер - код 9087 - жолта
  Special Price MKD 927,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
 5. Код HS - 5136 - црвена
  Код HS - 5136 - црвена
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 6. Код B136 - темно сина
  Код B136 - темно сина
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 7. Кошула - код 5081 - небесно сина
  Кошула - код 5081 - небесно сина
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 8. Туника - код 5055 - 3 - шарена
  Туника - код 5055 - 3 - шарена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 9. Блуза - код 8051 - путер зелена
  Блуза - код 8051 - путер зелена
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 10. Блуза - код 374 - светло виолетова
  Блуза - код 374 - светло виолетова
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 927,71