-36%

Фармерки - код 820 - небесно сина - Промоциja

Нема на залиха
SKU
40577
-36%
Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
Табела на големини

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Небесно сина

Материјал: Памук - 98 % Ликра - 2 %

Тип на производ: Фармерки

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фармерки - код 4550 - 1 - небесно сина
  Фармерки - код 4550 - 1 - небесно сина
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 2. Фармерки - код 4591 - 1 - небесно сина
  Фармерки - код 4591 - 1 - небесно сина
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 3. Накъсани дамски дънки свободни с висока талия в синьо - код 4345
  Фармерки - код 4345 - 1 - небесно сина
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 4. Дънки вталени с висока талия с ефектни джобове в синьо - код 1374
  Фармерки - код 1374 - 2 - сина
  Најниско MKD 985,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
Слични производи
 1. Фустан - код 8399 - бело
  Фустан - код 8399 - бело
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 2. Маица - код 4515
  Маица - код 4515
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 3. Фустан - код 6123 - шарена
  Фустан - код 6123 - шарена
  Special Price MKD 956,71 Регуларна цена MKD 1.536,71
 4. Топ - код 11888 - црвена
  Топ - код 11888 - црвена
  Special Price MKD 666,71 Регуларна цена MKD 956,71
 5. Маица - код 1297 - црна
  Маица - код 1297 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 6. Къс топ с връзки в червено - код 1284
  Топ - код 1284 - црвена
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 7. Топ - код 2987 - црвена
  Топ - код 2987 - црвена
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 782,71
 8. Дамски топ с ефектно деколте в цвят капучино - код 1259
  Топ - код 1259 - кремова
  Special Price MKD 231,71 Регуларна цена MKD 695,71
 9. Блуза - код 6776 - светло виолетова
  Блуза - код 6776 - светло виолетова
  Special Price MKD 666,71 Регуларна цена MKD 1.246,71
 10. Атрактивни къси панталони в светлосиньо - код 2085
  Кратки панталони - код 2085
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71