-36%

Фармерки - код 899 - светло сина - Промоциja

Нема на залиха
SKU
40580
-36%
Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
Табела на големини

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Светло сина

Материјал: Памук - 98 % Ликра - 2 %

Тип на производ: Фармерки

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фармерки - код 2420 - 1 - небесно сина
  Фармерки - код 2420 - 1 - небесно сина
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 2. Фармерки - код 2523 - 2
  Фармерки - код 2523 - 2
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 3. Фармерки - код 2523 - 1
  Фармерки - код 2523 - 1
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 4. Фармерки - код 4281 - 1 - небесно сина
  Фармерки - код 4281 - 1 - небесно сина
  Најниско MKD 1.043,71 Регуларна цена MKD 1.913,71
 5. Фармерки - код 4226 - 1 - небесно сина
  Фармерки - код 4226 - 1 - небесно сина
  Најниско MKD 1.043,71 Регуларна цена MKD 1.913,71
Слични производи
 1. Блуза - код 1812
  Блуза - код 1812
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 2. Блуза - код 0936 - бело
  Блуза - код 0936 - бело
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 956,71
 3. Кокетна плисирана пола в розово - код 8116
  Сукња - код 8116 - розова
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Код DM-04 - портокалова
  Код DM-04 - портокалова
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Тренерки - код 5652 - 2
  Тренерки - код 5652 - 2
  Најниско MKD 1.884,71 Регуларна цена MKD 2.464,71
 6. Дуксер - код 3262 - сиво
  Дуксер - код 3262 - сиво
  Special Price MKD 927,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
 7. Хеланки - код 4137 - 6 - виолетова
  Хеланки - код 4137 - 6 - виолетова
  Најниско MKD 521,71 Регуларна цена MKD 811,71
 8. Дамска тениска в сиво с надпис - код 2923
  Маица - код 2923 - 2 - сиво
  Најниско MKD 405,71 Регуларна цена MKD 695,71
 9. Кокетна плисирана пола в тъмносиньо - код 8116
  Сукња - код 8116
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 10. Комбинезон - код 7743 - ментол
  Комбинезон - код 7743 - ментол
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71