Фармерки - код 913 - 1 - црна - Промоциja

Нема на залиха
SKU
37984-c
Табела на големини

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Црна

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фармерки

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Спортски комплет - код 11608 - бело
  Спортски комплет - код 11608 - бело
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 2. Код B32/5049
  Код B32/5049
  Special Price MKD 927,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
 3. Фустан - код 4161 - 1 - црна
  Фустан - код 4161 - 1 - црна
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 4. Код B13 - зелена
  Код B13 - зелена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 5. Код B7594 - црна
  Код B7594 - црна
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.101,71
 6. Код B307
  Код B307
  Special Price MKD 927,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 7. Маица - код 624 - неон жолта
  Маица - код 624 - неон жолта
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 8. Блуза - код 5165 - бело
  Блуза - код 5165 - бело
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 9. Блуза - код 0177
  Блуза - код 0177
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 10. Туника - код 0632 - бело
  Туника - код 0632 - бело
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71