Фармерки - код 914 - темно сина - Промоциja

Нема на залиха
SKU
37979-c
Табела на големини

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Темно сина

Материјал: Памук - 98 % Ликра - 2 %

Тип на производ: Фармерки

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 8586 - борда
  Фустан - код 8586 - борда
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 2. Фустан - код 3109 - окер
  Фустан - код 3109 - окер
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.101,71
 3. Јакна - код 4748
  Јакна - код 4748
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 4. Сако - код 1980 - небесно сина
  Сако - код 1980 - небесно сина
  Special Price ден 927,71 Регуларна цена ден 1.507,71
 5. Код 9432
  Код 9432
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 6. Фустан - код 660 - жолта
  Фустан - код 660 - жолта
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 7. Фустан - код 5090 - темно сина
  Фустан - код 5090 - темно сина
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 8. Блуза - код 6561 - сина
  Блуза - код 6561 - сина
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 9. Кардиган - код 8821 - виолетова
  Кардиган - код 8821 - виолетова
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 10. Елек - код 8786 - борда
  Елек - код 8786 - борда
  Special Price ден 1.594,71 Регуларна цена ден 2.174,71