Фармерки - код 976 - светло сина - Промоциja

Нема на залиха
SKU
37846-c
Табела на големини

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Светло сина

Материјал: Памук - 98 % Ликра - 2 %

Тип на производ: Фармерки

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Блуза - код 0142 - 3 - бела
  Блуза - код 0142 - 3 - бела
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Фустан - код 2299 - бело
  Фустан - код 2299 - бело
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 3. Блуза - код 2771 - 2 - црна
  Блуза - код 2771 - 2 - црна
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Код B88 - бела
  Код B88 - бела
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Кошула - код 913 - сина
  Кошула - код 913 - сина
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 6. Код B115
  Код B115
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 7. Код 11551-3 - кафеава
  Код 11551-3 - кафеава
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 8. Фустан - код 0506 - црна
  Фустан - код 0506 - црна
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 9. Код P75 - темно кафеава
  Код P75 - темно кафеава
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.101,71
 10. Блуза - код 11492 - 3 - црна
  Блуза - код 11492 - 3 - црна
  Најниско MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.101,71