-36%

Фармерки - код 987 - бела - Промоциja

Нема на залиха
SKU
41254
-36%
Special Price MKD 1.015,00 Регуларна цена MKD 1.595,00
Табела на големини

Тежина: 0.7 kg.

Боја: Бела

Материјал: Памук - 95 % Еластан -5 %

Тип на производ: Фармерки

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Кошула - код 5689 - жолта
  Кошула - код 5689 - жолта
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 2. Фустан - код 2268 - виолетова
  Фустан - код 2268 - виолетова
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 3. Комбинезон - код 2199 - темно сина
  Комбинезон - код 2199 - темно сина
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 4. Јакна - код 7070 - црна
  Јакна - код 7070 - црна
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 5. Елек - код 9153 - розова
  Елек - код 9153 - розова
  Special Price MKD 1.681,71 Регуларна цена MKD 2.261,71
 6. Фустан - код 1317
  Фустан - код 1317
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 1.420,71
 7. Фустан - код 3080 - темно сина
  Фустан - код 3080 - темно сина
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 8. Фустан - код 416 - капучино
  Фустан - код 416 - капучино
  Special Price MKD 840,71 Регуларна цена MKD 1.420,71
 9. Блуза - код 5451 - зелена
  Блуза - код 5451 - зелена
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 10. Блуза - код 4089
  Блуза - код 4089
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71