-34%

Фустан - код 014 - црвена - Промоциja

Нема на залиха
SKU
39492
-34%
Special Price MKD 1.102,00 Регуларна цена MKD 1.682,00
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Црвена

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 4765 - борда
  Фустан - код 4765 - борда
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 2. Фустан - код 1356 - црвена
  Фустан - код 1356 - црвена
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 3. Фустан - код 6970 - борда
  Фустан - код 6970 - борда
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 4. Фустан - код 1843 - црвена
  Фустан - код 1843 - црвена
  Special Price MKD 1.072,71 Регуларна цена MKD 1.652,71
 5. Фустан - код 0438 - црвена
  Фустан - код 0438 - црвена
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
Слични производи
 1. Плетена свободна дамска туника в бежово - код 0689
  Туника - код 0689
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.565,71
 2. Фустан - код 2890 - црна
  Фустан - код 2890 - црна
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 3. Фустан - код 6292 - црна
  Фустан - код 6292 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 4. Стилен дамски гащеризон в бял цвят - код 700
  Комбинезон - код 700 - бела
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.681,71
 5. Фустан - код 11939 - пудра
  Фустан - код 11939 - пудра
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 6. Фустан - код 2663
  Фустан - код 2663
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 7. Фустан - код 2666 - розова
  Фустан - код 2666 - розова
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 869,71
 8. Дамско изрязано боди с връзки в червено - код 2935
  Боди - код 2935 - црвена
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 9. Маица - код 6369 - сиво
  Маица - код 6369 - сиво
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 840,71
 10. Фустан - код 4790 - небесно сина
  Фустан - код 4790 - небесно сина
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71