-40%

Фустан - код 015 - шарена - Промоциja

Нема на залиха
SKU
40641
-40%
Special Price MKD 870,00 Регуларна цена MKD 1.450,00
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Шарена

Материјал: Полиестер - 95 % Ликра - 5 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 8947 - шарена
  Фустан - код 8947 - шарена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 2. Фустан - код 8947 - шарена
  Фустан - код 8947 - шарена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 3. Фустан - код 44590 - 1 - шарено
  Фустан - код 44590 - 1 - шарено
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 4. Фустан - код 2452 - шарено
  Фустан - код 2452 - шарено
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 5. Фустан - код 2452 - шарено
  Фустан - код 2452 - шарено
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
Слични производи
 1. Фустан - код 0223 - тиркизна
  Фустан - код 0223 - тиркизна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Дамско боди в цвят праскова с цип - код 11757
  Боди - код 11757 - праска
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 927,71
 3. Боди - код 6355 - црна
  Боди - код 6355 - црна
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 956,71
 4. Фустан - код 6135
  Фустан - код 6135
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Комплет - код 1661 - борда
  Комплет - код 1661 - борда
  Special Price MKD 1.449,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 6. Фустан - код 0796 - црна
  Фустан - код 0796 - црна
  Special Price MKD 666,71 Регуларна цена MKD 1.246,71
 7. Изчистена тениска в черно - код 11953
  Маица - код 11953 - црна
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 695,71
 8. Атрактивен дамски топ бюстие в черно - код 11976
  Топ - код 11976 - црна
  Special Price MKD 144,71 Регуларна цена MKD 666,71
 9. Блуза - код 3134 - 1 - црна
  Блуза - код 3134 - 1 - црна
  Најниско MKD 1.043,71 Регуларна цена MKD 1.623,71
 10. Блуза - код 7071 - црна
  Блуза - код 7071 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71