-37%

Фустан - код 0366 - борда - Промоциja

Нема на залиха
SKU
336286
-37%
Special Price MKD 985,71 Регуларна цена MKD 1.565,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Борда

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 4765 - борда
  Фустан - код 4765 - борда
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 2. Фустан - код 1356 - црвена
  Фустан - код 1356 - црвена
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 3. Фустан - код 6970 - борда
  Фустан - код 6970 - борда
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 4. Фустан - код 1843 - црвена
  Фустан - код 1843 - црвена
  Special Price MKD 1.072,71 Регуларна цена MKD 1.652,71
 5. Фустан - код 3852 - борда
  Фустан - код 3852 - борда
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
Слични производи
 1. Фустан - код 0517 - 1 - бела
  Фустан - код 0517 - 1 - бела
  Најниско MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 2. Дамска изчистена блуза в тъмнолилаво - код 4450
  Блуза - код 4450 - 5
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Комбинезон - код 5844 - 1 - кремова
  Комбинезон - код 5844 - 1 - кремова
  Најниско MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 4. Код В146 - кафеава
  Код В146 - кафеава
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.101,71
 5. Маица - код 2923 - 6 - црна
  Маица - код 2923 - 6 - црна
  Најниско MKD 289,71 Регуларна цена MKD 695,71
 6. Дамска тениска от плетиво - код 7634 - 4
  Маица - код 7634 - шарена
  Special Price MKD 231,71 Регуларна цена MKD 811,71
 7. Маица - код 3583 - бела
  Маица - код 3583 - бела
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 869,71
 8. Маица - код 2342 - бело
  Маица - код 2342 - бело
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 9. Атрактивен изрязан цял дамски бански костюм в бяло - код 9204
  Купачи - код 9204 - 1 - бело
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 10. Дамски топ потник рипс в бяло - код 11964
  Топ - код 11964 - бела
  Special Price MKD 260,71 Регуларна цена MKD 666,71