-37%

Фустан - код 0366 - црна - Промоциja

Нема на залиха
SKU
336226
-37%
Special Price MKD 985,71 Регуларна цена MKD 1.565,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Црна

Материјал: Полиестер - 95% Еластан - 5%

Тип на производ: Фустан

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 12042 - црна
  Фустан - код 12042 - црна
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 2. Фустан - код 6940 - црна
  Фустан - код 6940 - црна
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 3. Фустан - код 1356 - црна
  Фустан - код 1356 - црна
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 4. Фустан - код 6970 - црна
  Фустан - код 6970 - црна
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 5. Фустан - код 1843 - црна
  Фустан - код 1843 - црна
  Special Price MKD 1.072,71 Регуларна цена MKD 1.652,71
Слични производи
 1. Ежедневен сет тениска и къси панталонки в цвят лилаво - код 333
  Комплет - код 333 - виолетова
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 2. Фустан - код 2663 - циклама
  Фустан - код 2663 - циклама
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 3. Дамско пухено зимни палто с копчета в кафяво - код 4664
  Палто - код 4664 - 7
  Најниско MKD 2.174,71 Регуларна цена MKD 2.464,71
 4. Код 10060
  Код 10060
  Special Price MKD 202,71 Регуларна цена MKD 666,71
 5. Топ - код 11888 - црна
  Топ - код 11888 - црна
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 956,71
 6. Дамски комплект потник и дълга пола рипс в черно - код 0888
  Фустан - код 0888 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 7. Код B510 - кремова
  Код B510 - кремова
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 927,71
 8. Фустан - код 8433 - шарена
  Фустан - код 8433 - шарена
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 9. Изчистен топ рипс в черно - код 11925
  Топ - код 11925 - црна
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 753,71
 10. Тренерки - код 1236 - виолетова
  Тренерки - код 1236 - виолетова
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.739,71