-64%

Фустан - код 0366 - ментол - Промоциja

Нема на залиха
SKU
336271
-64%
Special Price MKD 550,71 Регуларна цена MKD 1.565,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Ментол

Материјал: Полиестер- 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 8513
  Фустан - код 8513
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Фустан - код 11985 - ментол
  Фустан - код 11985 - ментол
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 3. Фустан - код 0286
  Фустан - код 0286
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Фустан - код 9968 - ментол
  Фустан - код 9968 - ментол
  Special Price MKD 550,71 Регуларна цена MKD 985,71
 5. Фустан - код 8979
  Фустан - код 8979
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
Слични производи
 1. Дамско пухено зимни палто с копчета в кафяво - код 4664
  Палто - код 4664 - 7
  Најниско MKD 2.174,71 Регуларна цена MKD 2.464,71
 2. Маица - код 4648 - црна
  Маица - код 4648 - црна
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 927,71
 3. Дамски сет с атрактивен десен - код 2429 - 1
  Дамски сет с атрактивен десен - код 2429 - 1
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 4. Код 10240 - кафеава
  Код 10240 - кафеава
  Special Price MKD 231,71 Регуларна цена MKD 666,71
 5. Фустан - код 10088 - бела
  Фустан - код 10088 - бела
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 6. Комбинезон - код 4856
  Комбинезон - код 4856
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 7. Елегантно дълго дамско сако в бежово - код 4566
  Сако - код 4566 - кремова
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 8. Панталони - код 2100 - 7 - шарена
  Панталони - код 2100 - 7 - шарена
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 9. Къс дамски топ потник рипс в светлосиньо - код 4473
  Топ - код 4473
  Special Price MKD 260,71 Регуларна цена MKD 724,71
 10. Екстравагантни дамски скъсани дънки в синьо - код 4785
  Фармерки - код 4785 - 1 - сина
  Најниско MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71