-55%

Фустан - код 0366 - окер - Промоциja

Нема на залиха
SKU
336241
-55%
Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.565,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Окер

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 2326 - окер
  Фустан - код 2326 - окер
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Фустан - код 0951 - окер
  Фустан - код 0951 - окер
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 3. Фустан - код 4678 - жолта
  Фустан - код 4678 - жолта
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 4. Фустан - код 8399 - жолта
  Фустан - код 8399 - жолта
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 5. Фустан - код 9968 - жолта
  Фустан - код 9968 - жолта
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 985,71
Слични производи
 1. Фармерки - код 0859 - 1 - бела
  Фармерки - код 0859 - 1 - бела
  Најниско MKD 1.043,71 Регуларна цена MKD 1.623,71
 2. Фустан - код 0234
  Фустан - код 0234
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 927,71
 3. Фустан - код 1752 - шарена
  Фустан - код 1752 - шарена
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 4. Фустан - код 9862 - розова
  Фустан - код 9862 - розова
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Атрактивен дамски топ бюстие рипс в бяло - код 7414
  Топ - код 7414 - бело
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 695,71
 6. Маица - код 8721 - црна
  Маица - код 8721 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 7. Џемпер - код 0283
  Џемпер - код 0283
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 8. Комбинезон - код 7701 - црвена
  Комбинезон - код 7701 - црвена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 9. Фустан - код 2144 - 4 - зелена
  Фустан - код 2144 - 4 - зелена
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 10. Ефектна дълга плетена дамска жилетка в зелено - код 4873
  Кардиган - код 4873
  Special Price MKD 1.043,71 Регуларна цена MKD 1.623,71