-37%

Фустан - код 0366 - пудра - Промоциja

Нема на залиха
SKU
336316
-37%
Special Price MKD 985,71 Регуларна цена MKD 1.565,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Пудра

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 6522 - пудра
  Фустан - код 6522 - пудра
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 2. Фустан - код 11922
  Фустан - код 11922
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 3. Фустан - код 1356 - пудра
  Фустан - код 1356 - пудра
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 4. Фустан - код 1843 - розова
  Фустан - код 1843 - розова
  Special Price MKD 1.072,71 Регуларна цена MKD 1.652,71
 5. Фустан - код 6970 - розова
  Фустан - код 6970 - розова
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
Слични производи
 1. Комплет - код 1005 - бела
  Комплет - код 1005 - бела
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.043,71
 2. Фустан - код 1649 - цветна
  Фустан - код 1649 - цветна
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 3. Фустан - код 4806 - жолта
  Фустан - код 4806 - жолта
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Къси накъсани дънкови панталонки в светлосиньо - код 4508
  Кратки панталони - код 4508 - 1
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 5. Атрактивно дамско боди в жълто - код 2678
  Боди - код 2678 - 3 - жолта
  Најниско MKD 434,71 Регуларна цена MKD 869,71
 6. Къса плетена дамска жилетка в кафяво - код 4695
  Кардиган - код 4695
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 7. Ефектна дамска тениска в цвят горчица - код 0599
  Маица - код 0599 - 6 - окер
  Најниско MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 8. Дамско боди в цвят капучино - код 12820
  Боди - код 12820 - капучино
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 724,71
 9. Комбинезон - код 7784
  Комбинезон - код 7784
  Special Price MKD 782,71 Регуларна цена MKD 1.072,71
 10. Фустан - код 4040 - кремова
  Фустан - код 4040 - кремова
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71