-37%

Фустан - код 0366 - путер зелена - Промоциja

Нема на залиха
SKU
336256
-37%
Special Price MKD 985,71 Регуларна цена MKD 1.565,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Путер зелена

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 4765 - тиркизна
  Фустан - код 4765 - тиркизна
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 2. Фустан - код 1356
  Фустан - код 1356
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 3. Фустан - код 6970 - зелена
  Фустан - код 6970 - зелена
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 4. Фустан - код 1843 - зелена
  Фустан - код 1843 - зелена
  Special Price MKD 1.072,71 Регуларна цена MKD 1.652,71
 5. Фустан - код 1357
  Фустан - код 1357
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
Слични производи
 1. Фустан - код 311 - црна
  Фустан - код 311 - црна
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 2. Фустан - код 2550 - шарена
  Фустан - код 2550 - шарена
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 3. Топ - код 3130 - црна
  Топ - код 3130 - црна
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 4. Къса дамска пола в цвят капучино - код 1014
  Сукња - код 1014 - капучино
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 753,71
 5. Код Р68 - темно сина
  Код Р68 - темно сина
  Special Price MKD 318,71 Регуларна цена MKD 898,71
 6. Фустан - код 11922 - пудра
  Фустан - код 11922 - пудра
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 7. Код B437 - ментол
  Код B437 - ментол
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 8. Атрактивна дамска блуза с голи рамене в бежово - код 12049 - лице
  Блуза - код 12049 - 3 - кремова
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 9. Дамска блуза в три цвята с поло яка - код 0521 - 2
  Блуза - код 0521 - 2 - шарена
  Најниско MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 10. Топ - код 3183 - виолетова
  Топ - код 3183 - виолетова
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 695,71