-35%

Фустан - код 0367 - црна - Промоциja

Нема на залиха
SKU
338701
-35%
Special Price MKD 1.072,71 Регуларна цена MKD 1.652,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Црна

Материјал: Полиестер - 95% Еластан - 5%

Тип на производ: Фустан

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 6940 - црна
  Фустан - код 6940 - црна
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 2. Фустан - код 1356 - црна
  Фустан - код 1356 - црна
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 3. Фустан - код 6970 - црна
  Фустан - код 6970 - црна
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 4. Фустан - код 1843 - црна
  Фустан - код 1843 - црна
  Special Price MKD 1.072,71 Регуларна цена MKD 1.652,71
 5. Фустан - код 2741 - црна
  Фустан - код 2741 - црна
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
Слични производи
 1. Фустан - код 1879 - црна
  Фустан - код 1879 - црна
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 2. Боди - код 1463 - виолетова
  Боди - код 1463 - виолетова
  Special Price MKD 173,71 Регуларна цена MKD 782,71
 3. Дамска туника в бяло с принт - код 2690
  Туника - код 2690 - 2 - бела
  Најниско MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 4. Фустан - код 2912 - 1 - црна
  Фустан - код 2912 - 1 - црна
  Најниско MKD 463,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 5. Дънкова пола с атрактивен десен в синьо - код 4005
  Сукња - код 4005 - 1 - небесно сина
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 6. Код 2524
  Код 2524
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 7. Дамско дълго палто в черно - код 1566
  Палто - код 1566 - црна
  Special Price MKD 1.449,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 8. Код B160 - кремова
  Код B160 - кремова
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 9. Фустан - код 7776 - црна
  Фустан - код 7776 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 869,71
 10. Свободна дълга плетена дамска жилетка в черно - код 2927
  Фустан - код 2927 - црна
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71