-67%

Фустан - код 0522 - црвена - Промоциja

На залиха
SKU
337501
-67%
Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 1.072,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Црвена

Материјал: Памук - 70 % Полиестер - 20 % Ликра - 10 %

Тип на производ: Фустан

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 832 - црвена
  Фустан - код 832 - црвена
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 2. Фустан - код 696 - црвена
  Фустан - код 696 - црвена
  Special Price MKD 318,71 Регуларна цена MKD 1.043,71
 3. Фустан - код 4849 - црвена
  Фустан - код 4849 - црвена
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
 4. Фустан - код 294 - црвена
  Фустан - код 294 - црвена
  Special Price MKD 377,00 Регуларна цена MKD 812,00
Слични производи
 1. Фустан - код 8987 - кафеава
  Фустан - код 8987 - кафеава
  Special Price MKD 898,71 Регуларна цена MKD 1.478,71
 2. Блуза - код 7071 - црна
  Блуза - код 7071 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 3. Код H - 9029 - 1 - шарена
  Код H - 9029 - 1 - шарена
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Фустан - код 8384 - темно сина
  Фустан - код 8384 - темно сина
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 5. Кардиган - код 9001 - виолетова
  Кардиган - код 9001 - виолетова
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 6. Код AC-1006 - црна
  Код AC-1006 - црна
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 927,71
 7. Код 5560 - портокалова
  Код 5560 - портокалова
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 8. Фустан - код 5544 - небесно сина
  Фустан - код 5544 - небесно сина
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 9. Хеланки - код 4888 - црна
  Хеланки - код 4888 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 10. Код 10926-6 - розова
  Код 10926-6 - розова
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71