-32%

Фустан - код 055 - црвена - Промоциja

Нема на залиха
SKU
40631
-32%
Special Price MKD 1.218,00 Регуларна цена MKD 1.798,00
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Црвена

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 0438 - црвена
  Фустан - код 0438 - црвена
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 2. Фустан - код 1481 - црвена
  Фустан - код 1481 - црвена
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 3. Фустан - код 8192 - црвена
  Фустан - код 8192 - црвена
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
Слични производи
 1. Блуза - код 1663 - црна
  Блуза - код 1663 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 2. Фустан - код 8808 - виолетова
  Фустан - код 8808 - виолетова
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 3. Топ - код 2410 - 4 - сиво
  Топ - код 2410 - 4 - сиво
  Најниско MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 4. Код 523 - жолта
  Код 523 - жолта
  Special Price MKD 782,71 Регуларна цена MKD 1.072,71
 5. Код Р62 - кафеава
  Код Р62 - кафеава
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 985,71
 6. Фустан - код 4754 - 3 - небесно сина
  Фустан - код 4754 - 3 - небесно сина
  Најниско MKD 637,71 Регуларна цена MKD 927,71
 7. Къс дамски топ потник рипс в червено - код 0869
  Топ - код 0869 - црвена
  Special Price MKD 231,71 Регуларна цена MKD 521,71
 8. Туника - код 2974 - црна
  Туника - код 2974 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 9. Туника - код 6530 - бело
  Туника - код 6530 - бело
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 1.072,71
 10. Пола тип панталон в черно - код 2592
  Код 2592 - 2 - црна
  Најниско MKD 347,71 Регуларна цена MKD 1.304,71