-38%

Фустан - код 090 - розова - Промоциja

Нема на залиха
SKU
39572
-38%
Special Price MKD 928,00 Регуларна цена MKD 1.508,00
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Розова

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 12038 - праска
  Фустан - код 12038 - праска
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Фустан - код 6940 - пудра
  Фустан - код 6940 - пудра
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 3. Фустан - код 5543 - пудра
  Фустан - код 5543 - пудра
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Фустан - код 6522 - пудра
  Фустан - код 6522 - пудра
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 5. Фустан - код 11922
  Фустан - код 11922
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
Слични производи
 1. Дълго елегантно дамско палто с колан в сиво - код 6429
  Палто - код 6429 - сиво
  Special Price MKD 1.594,71 Регуларна цена MKD 2.174,71
 2. Дамско долнище в тъмносиньо - код 2665
  Тренерки-долен дел - код 2665
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 3. Код Р79
  Код Р79
  Special Price MKD 1.043,71 Регуларна цена MKD 1.623,71
 4. Фустан - код 9103 - ментол
  Фустан - код 9103 - ментол
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 869,71
 5. Фустан - код 7793 - циклама
  Фустан - код 7793 - циклама
  Special Price MKD 956,71 Регуларна цена MKD 1.246,71
 6. Елегантен дамски топ потник в светлолилаво - код 2548
  Топ - код 2548 - 4
  Најниско MKD 405,71 Регуларна цена MKD 985,71
 7. Код В146 - борда
  Код В146 - борда
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.101,71
 8. Комплет - код 0213 - 2 - пудра
  Комплет - код 0213 - 2 - пудра
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 9. Фустан - код 2720 - бело
  Фустан - код 2720 - бело
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 10. Изчистен дамски топ рипс в черно - код 12811
  Топ - код 12811 - црна
  Special Price MKD 231,71 Регуларна цена MKD 666,71