-61%

Фустан - код 0900 - бела - Промоциja

Нема на залиха
SKU
336091
-61%
Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Бела

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 8513 - бело
  Фустан - код 8513 - бело
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Фустан - код 12000 - бела
  Фустан - код 12000 - бела
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Фустан - код 0711 - 2 - бело
  Фустан - код 0711 - 2 - бело
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Фустан - код 1842 - бело
  Фустан - код 1842 - бело
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Фустан - код 11965 - бела
  Фустан - код 11965 - бела
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
Слични производи
 1. Атрактивен дамски топ с дантела в бяло- код 5577
  Топ - код 5577 - бело
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Риза с ефектен десен - код 2051
  Кошула - код 2051 - 1 - кремова
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 3. Фустан - код 6459 - окер
  Фустан - код 6459 - окер
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 4. Фустан - код 4535 - розова
  Фустан - код 4535 - розова
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 5. Фустан - код 0424 - црна
  Фустан - код 0424 - црна
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 6. Фустан - код 2301 - 2 - црна
  Фустан - код 2301 - 2 - црна
  Најниско MKD 1.333,71 Регуларна цена MKD 1.913,71
 7. Панталони - код 9406 - праска
  Панталони - код 9406 - праска
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 8. Фустан - код 7205
  Фустан - код 7205
  Special Price MKD 550,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 9. Къс дамски топ потник рипс в цвят капучино - код 2208
  Топ - код 2208 - 5 - капучино
  Најниско MKD 173,71 Регуларна цена MKD 695,71
 10. Фустан - код 0424 - тиркизна
  Фустан - код 0424 - тиркизна
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.304,71