-38%

Фустан - код 0900 - окер - Промоциja

Нема на залиха
SKU
336046
-38%
Special Price MKD 927,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Кафеава

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 6940
  Фустан - код 6940
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 2. Фустан - код 4765 - капучино
  Фустан - код 4765 - капучино
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 3. Фустан - код 1356 - капучино
  Фустан - код 1356 - капучино
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 4. Фустан - код 0363
  Фустан - код 0363
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Фустан - код 0525 - кафеава
  Фустан - код 0525 - кафеава
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
Слични производи
 1. Фустан - код 2686 - бело
  Фустан - код 2686 - бело
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 2. Фустан - код 7206 - розова
  Фустан - код 7206 - розова
  Special Price MKD 550,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Дамски екип долнище и горнище с качулка в кафяво - код 0265
  Тренерки - код 0265
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 4. Дамски комплект блуза и спортен панталон в масленозелено - код 2210
  Спортски комплет - код 2210 - 1
  Најниско MKD 985,71 Регуларна цена MKD 1.855,71
 5. Стилна дамска блуза рипс с дълбоко деколте в лилаво - код 12048
  Блуза - код 12048 - виолетова
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 6. Код B531 - шарена
  Код B531 - шарена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 7. Палто - код 0960
  Палто - код 0960
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 8. Комплет - код 31411 - 2 - црвена
  Комплет - код 31411 - 2 - црвена
  Најниско MKD 1.159,71
 9. Фустан - код 11808 - црна
  Фустан - код 11808 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 10. Разкроена дълга дамска пола в светлорозово - код 7400
  Сукња - код 7400
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.014,71