-61%

Фустан - код 0900 - темно сина - Промоциja

Нема на залиха
SKU
336061
-61%
Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Темно сина

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 0984 - 4
  Фустан - код 0984 - 4
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Фустан - код 8469 - небесно сина
  Фустан - код 8469 - небесно сина
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 3. Фустан - код 2794 - небесно сина
  Фустан - код 2794 - небесно сина
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 4. Фустан - код 8513
  Фустан - код 8513
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Фустан - код 11993
  Фустан - код 11993
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
Слични производи
 1. Дамски свободен пуловер с паднало рамо в цвят горчица - код 1865
  Џемпер - код 1865 - окер
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Тренерки - код 1650 - 2 - виолетова
  Тренерки - код 1650 - 2 - виолетова
  Најниско MKD 1.594,71 Регуларна цена MKD 2.174,71
 3. Фустан - код 5179 - шарена
  Фустан - код 5179 - шарена
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 4. Сако - код 7490
  Сако - код 7490
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 5. Късо дамско спортно яке с качулка в розово - код 6657
  Јакна - код 6657 - розова
  Special Price MKD 2.029,71 Регуларна цена MKD 2.609,71
 6. Спортски комплет - код 5713 - ментол
  Спортски комплет - код 5713 - ментол
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 7. Топ - код 11888 - бела
  Топ - код 11888 - бела
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 956,71
 8. Фустан - код 1478 - 3 - тиркизна
  Фустан - код 1478 - 3 - тиркизна
  Најниско MKD 666,71 Регуларна цена MKD 1.246,71
 9. Дамски бански в две части с висока талия в бяло - код 2561
  Купачи - код 2561 - 8 - бело
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 10. Фустан - код 4753 - шарена
  Фустан - код 4753 - шарена
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71