-61%

Фустан - код 0900 - Промоциja

Нема на залиха
SKU
336076
-61%
Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Бежово

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 8856
  Фустан - код 8856
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 2. Фустан - код 8399
  Фустан - код 8399
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 3. Фустан - код 0998 - кремова
  Фустан - код 0998 - кремова
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 4. Фустан - код 11937 - кремова
  Фустан - код 11937 - кремова
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Фустан - код 111938 - кремова
  Фустан - код 111938 - кремова
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
Слични производи
 1. Дълга елегантна плетена дамска жилетка в розово - код 2307
  Кардиган - код 2307 - розова
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 2. Екстравагантна дамска блуза рипс с голи рамене в черно - код 11601
  Блуза - код 11601 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 695,71
 3. Фустан - код 7411 - бело
  Фустан - код 7411 - бело
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 4. Блуза - код 12062 - црна
  Блуза - код 12062 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 5. Маица - код 11928 - бела
  Маица - код 11928 - бела
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 666,71
 6. Фустан - код 0351 - бела
  Фустан - код 0351 - бела
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 7. Фустан - код 3865
  Фустан - код 3865
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 8. Комплет - код 10055 - сина
  Комплет - код 10055 - сина
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.043,71
 9. Код P254 - шарена
  Код P254 - шарена
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 811,71
 10. Блуза - код 12072 - црна
  Блуза - код 12072 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71