-54%

Фустан - код 095 - 2 - шарена - Промоциja

Нема на залиха
SKU
39913
-54%
Special Price MKD 725,00 Регуларна цена MKD 1.595,00
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Шарена

Материјал: Памук - 95 % Еластан -5 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 5421 - шарено
  Фустан - код 5421 - шарено
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Фустан - код 5421 - шарено
  Фустан - код 5421 - шарено
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Фустан - код 5421 - шарено
  Фустан - код 5421 - шарено
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Фустан - код 5421 - шарено
  Фустан - код 5421 - шарено
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Фустан - код 5421 - шарено
  Фустан - код 5421 - шарено
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
Слични производи
 1. Фустан - код 6969
  Фустан - код 6969
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Фустан - код 3497 - окер
  Фустан - код 3497 - окер
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 3. Дамско боди в масленозелено - код 2918
  Боди - код 2918
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Дамски бански в две части с висока талия в цвят пудра - код 6198
  Купачи - код 6198 - 5 - пудра
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 5. Маица - код 5955 - 4
  Маица - код 5955 - 4
  Најниско MKD 347,71 Регуларна цена MKD 811,71
 6. Дамски изрязан бански в две части в цвят бордо - код 9042
  Купачи - код 9042 - 11 - борда
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 7. Елегантно вталено дамско палто в светлосиньо - код 3908
  Палто - код 3908
  Special Price MKD 1.594,71 Регуларна цена MKD 2.464,71
 8. Фустан - код 4801 - 6 - цветна
  Фустан - код 4801 - 6 - цветна
  Најниско MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 9. Дамски спортен сет блуза с дълъг ръкав и къси панталони в тъмнозелено - код 1057
  Комплет - код 1057
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 10. Eкстравагантен дамски топ потник с гол гръб в розово - код 12008
  Топ - код 12008 - розова
  Special Price MKD 260,71 Регуларна цена MKD 608,71