Фустан - код 112 - 2 - розова - Промоциja

Нема на залиха
SKU
37892-c
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Розова

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 7141
  Фустан - код 7141
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 869,71
 2. Фустан - код 4535 - шарена
  Фустан - код 4535 - шарена
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 3. Комплет - код 6989 - 8 - жолта
  Комплет - код 6989 - 8 - жолта
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 4. Фустан - код 13131 - виолетова
  Фустан - код 13131 - виолетова
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Комплет - код 10055 - сина
  Комплет - код 10055 - сина
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.043,71
 6. Атрактивен топ рипс в лилаво - код 10100
  Топ - код 10100 - виолетова
  Special Price MKD 173,71 Регуларна цена MKD 782,71
 7. Јакна - код 1628 - 1 - црна
  Јакна - код 1628 - 1 - црна
  Најниско MKD 2.464,71 Регуларна цена MKD 3.189,71
 8. Комплет - код 3954
  Комплет - код 3954
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 9. Ефектна дамска свободна плетена туника с голо рамо в цвят горчица - код 2975
  Туника - код 2975 - окер
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 10. Дамски бански в две части в жълто - код 9142
  Купачи - код 9142 - 6 - жолта
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71