-57%

Фустан - код 122 - црна - Промоциja

Нема на залиха
SKU
2593
-57%
Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Црна

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 6590 - црна
  Фустан - код 6590 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 2. Фустан - код 12006 - црна
  Фустан - код 12006 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 869,71
 3. Фустан - код 11993 - црна
  Фустан - код 11993 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 4. Фустан - код 1036 - црна
  Фустан - код 1036 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 927,71
 5. Фустан - код 0581 - црна
  Фустан - код 0581 - црна
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 1.072,71
Слични производи
 1. Топ - код 11758 - црна
  Топ - код 11758 - црна
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 666,71
 2. Фустан - код 0989 - розова
  Фустан - код 0989 - розова
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Фустан - код 0316
  Фустан - код 0316
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.362,71
 4. Фустан - код 4534 - црна
  Фустан - код 4534 - црна
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Фустан - код 0576 - црна
  Фустан - код 0576 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 6. Фустан - код 1253 - капучино
  Фустан - код 1253 - капучино
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 7. Спортски комплет - код 2640 - 1 - шарена
  Спортски комплет - код 2640 - 1 - шарена
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 8. Атрактивен дамски гащеризон в светлосиво - код 6757
  Комбинезон - код 6757
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 9. Фустан - код 1686 - шарено
  Фустан - код 1686 - шарено
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 10. Фустан - код 8434 - шарена
  Фустан - код 8434 - шарена
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71