-34%

Фустан - код 123 - сиво - Промоциja

Нема на залиха
SKU
39756
-34%
Special Price MKD 1.102,00 Регуларна цена MKD 1.682,00
Табела на големини

Тежина: 0.5 kg.

Боја: Сиво

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 4765 - сиво
  Фустан - код 4765 - сиво
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 2. Свободна дълга плетена дамска жилетка в сиво - код 2927
  Фустан - код 2927 - сиво
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 3. Фустан - код 8125 - сиво
  Фустан - код 8125 - сиво
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
Слични производи
 1. Топ - код 11963
  Топ - код 11963
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 666,71
 2. Атрактивна дълга дамска жилетка с едра плетка в черно - код 4811
  Кардиган - код 4811 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Палто - код 8746 - црна
  Палто - код 8746 - црна
  Special Price MKD 1.739,71 Регуларна цена MKD 2.319,71
 4. Комбинезон - код 4199 - 3 - розова
  Комбинезон - код 4199 - 3 - розова
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 5. Фустан - код 2117 - 2 - црна
  Фустан - код 2117 - 2 - црна
  Најниско MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 6. Код B532 - црна
  Код B532 - црна
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 985,71
 7. Фустан - код 4082 - 1 - шарено
  Фустан - код 4082 - 1 - шарено
  Најниско MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 8. Блуза - код 1553 - 3 - небесно сина
  Блуза - код 1553 - 3 - небесно сина
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 9. Атрактивна дамска дълга плетена жилетка в тъмносиньо - код 7361
  Кардиган - код 7361
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 10. Дамска блуза в черно с къс ръкав и поло яка - код 0216
  Блуза - код 0216 - 1 - црна
  Најниско MKD 202,71 Регуларна цена MKD 579,71