-70%

Фустан - код 1281 - црна - Промоциja

Нема на залиха
SKU
337261
-70%
Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Црна

Материјал: Памук - 68% Posizione - 30% Еластан - 2%

Тип на производ: Фустан

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 7775 - црна
  Фустан - код 7775 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 869,71
 2. Фустан - код 8899 - црна
  Фустан - код 8899 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 927,71
 3. Фустан - код 2169 - црна
  Фустан - код 2169 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 4. Фустан - код 7141 - црна
  Фустан - код 7141 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 869,71
 5. Фустан - код 11795 - црна
  Фустан - код 11795 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 869,71
Слични производи
 1. Блуза - код 1596 - 4 - бело
  Блуза - код 1596 - 4 - бело
  Најниско MKD 405,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 2. Фустан - код 6214 - зелена
  Фустан - код 6214 - зелена
  Special Price MKD 1.072,71 Регуларна цена MKD 1.652,71
 3. Дамски сет тениска и къси панталонки с атрактивен десен в черно - код 2536
  Комплет - код 2536 - 1 - црна
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 4. Код B395 - циклама
  Код B395 - циклама
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 5. Дамски бански цял с ефектен десен - код 0342 - 2
  Купачи - код 0342 - шарена
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 6. Дамски сет от две части топ и дълга пола в бяло - код 2700
  Комплет - код 2700 - бело
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 7. Пола с атрактивен десен на точки - код 8571 - 1
  Сукња - код 8571 - црвена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 8. Топ - код 11888 - бела
  Топ - код 11888 - бела
  Special Price MKD 666,71 Регуларна цена MKD 956,71
 9. Фустан - код 8489 - црна
  Фустан - код 8489 - црна
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 10. Блуза - код 374 - светло виолетова
  Блуза - код 374 - светло виолетова
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 927,71