-70%

Фустан - код 1281 - црвена - Промоциja

Нема на залиха
SKU
337246
-70%
Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Црвена

Материјал: Памук - 68% Полиестер - 30% Еластан - 2%

Тип на производ: Фустан

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 6590 - борда
  Фустан - код 6590 - борда
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 2. Фустан - код 20100 - црвена
  Фустан - код 20100 - црвена
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 3. Фустан - код 1253 - црвена
  Фустан - код 1253 - црвена
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Фустан - код 7211 - црвена
  Фустан - код 7211 - црвена
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Фустан - код 7626 -1 - борда
  Фустан - код 7626 -1 - борда
  Најниско MKD 405,71 Регуларна цена MKD 1.420,71
Слични производи
 1. Маица - код 4363 - бело
  Маица - код 4363 - бело
  Special Price MKD 318,71 Регуларна цена MKD 753,71
 2. Фустан - код 3859 - цветна
  Фустан - код 3859 - цветна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Фустан - код 3865 - зелена
  Фустан - код 3865 - зелена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 4. Фустан - код 8840 - небесно сина
  Фустан - код 8840 - небесно сина
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 5. Изчистени дамски дънки с висока талия в светлосиньо - код 4783
  Фармерки - код 4783 - 1 - светло сина
  Најниско MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 6. Фустан - код 2741 - црна
  Фустан - код 2741 - црна
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 7. Топ - код 11723 - бело
  Топ - код 11723 - бело
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 666,71
 8. Фустан - код 4081 - црна
  Фустан - код 4081 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 9. Кардиган - код 0107
  Кардиган - код 0107
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 10. Дамски топ в розово - 1287
  Топ - код 1287 - розова
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 724,71