-70%

Фустан - код 1281 - темно сина - Промоциja

На залиха
SKU
337276
-70%
Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Темно сина

Материјал: Памук - 68% Полиестер - 30% Еластан - 2%

Тип на производ: Фустан

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 960 - темно сина
  Фустан - код 960 - темно сина
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 2. Фустан - код 4093 - небесно сина
  Фустан - код 4093 - небесно сина
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 3. Фустан - код 1598 - сина
  Фустан - код 1598 - сина
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 4. Фустан - код 7161 - сина
  Фустан - код 7161 - сина
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 5. Фустан - код 3336 - темно сина
  Фустан - код 3336 - темно сина
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
Слични производи
 1. Фустан - код 9090-8 - шарено
  Фустан - код 9090-8 - шарено
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 2. Фустан - код 132 - путер зелена
  Фустан - код 132 - путер зелена
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
 3. Блуза - код 894 - бело
  Блуза - код 894 - бело
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Код YX6824 - златно
  Код YX6824 - златно
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 5. Блуза - код 8861 - ментол
  Блуза - код 8861 - ментол
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 6. Блуза - код 280 - кафеава
  Блуза - код 280 - кафеава
  Special Price MKD 696,00 Регуларна цена MKD 986,00
 7. Јакна - код 7070 - сиво
  Јакна - код 7070 - сиво
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 8. Фустан - код 9545
  Фустан - код 9545
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 9. Код AC-1013 - розова
  Код AC-1013 - розова
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 10. Фустан - код 883 - кафеава
  Фустан - код 883 - кафеава
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71