-41%

Фустан - код 129 - борда - Промоциja

Нема на залиха
SKU
340351
-41%
Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Борда

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 9376 - борда
  Фустан - код 9376 - борда
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Фустан - код 4933 - борда
  Фустан - код 4933 - борда
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 3. Фустан - код 0891 - борда
  Фустан - код 0891 - борда
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 4. Фустан - код 3865 - борда
  Фустан - код 3865 - борда
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 5. Фустан - код 3865 - црвена
  Фустан - код 3865 - црвена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
Слични производи
 1. Дамско късо спорно яке с цип в кафяво - код 4077
  Јакна - код 4077
  Special Price MKD 2.029,71 Регуларна цена MKD 2.899,71
 2. Изчистен дамски топ рипс в светлосиньо - код 0997
  Топ - код 0997
  Special Price MKD 231,71 Регуларна цена MKD 666,71
 3. Комплет - код 2082 - 5 - ментол
  Комплет - код 2082 - 5 - ментол
  Најниско MKD 434,71 Регуларна цена MKD 869,71
 4. Топ - код 7414
  Топ - код 7414
  Special Price MKD 231,71 Регуларна цена MKD 695,71
 5. Фустан - код 3207 - шарена
  Фустан - код 3207 - шарена
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 6. Фустан - код 0393 - небесно сина
  Фустан - код 0393 - небесно сина
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 7. Дамска туника в цвят циклама с изрязан гръб - код 0880
  Туника - код 0880 - 3 - циклама
  Најниско MKD 347,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 8. Комплет - код 5268 - жолта
  Комплет - код 5268 - жолта
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 9. Тренерки - код 2973
  Тренерки - код 2973
  Special Price MKD 1.594,71 Регуларна цена MKD 2.174,71
 10. Кардиган - код 0222 - црна
  Кардиган - код 0222 - црна
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.449,71