-41%

Фустан - код 129 - црна - Промоциja

Нема на залиха
SKU
340366
-41%
Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Црна

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 12038 - црна
  Фустан - код 12038 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Фустан - код 12070 - црна
  Фустан - код 12070 - црна
  Special Price MKD 782,71 Регуларна цена MKD 1.362,71
 3. Фустан - код 9510 - 1 - црна
  Фустан - код 9510 - 1 - црна
  Најниско MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 4. Фустан - код 9376 - црна
  Фустан - код 9376 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Фустан - код 4933 - црна
  Фустан - код 4933 - црна
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
Слични производи
 1. Дамски ежедневен спортен комплект сет в бежово - код 9995
  Комплет - код 9995 - кремова
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 2. Блуза - код 3511 - зелена
  Блуза - код 3511 - зелена
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Топ - код 8843
  Топ - код 8843
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 782,71
 4. Атрактивен дамски топ рипс в розово - код 0962
  Топ - код 0962 - розова
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 666,71
 5. Фустан - код 12038 - праска
  Фустан - код 12038 - праска
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 6. Дамска плетена жилетка с качулка и къс ръкав в черно - код 6055
  Кардиган - код 6055 - црна
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 7. Комплет - код 1971 - шарена
  Комплет - код 1971 - шарена
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 2.174,71
 8. Свободна дамска туника в бяло - код 0420
  Туника - код 0420 - бело
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 9. Изчистен дамски топ рипс в цвят червено - код 12811
  Топ - код 12811 - борда
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 666,71
 10. Дамско късо спорно яке с цип в кафяво - код 4077
  Јакна - код 4077
  Special Price MKD 2.029,71 Регуларна цена MKD 2.899,71