-41%

Фустан - код 129 - ментол - Промоциja

Нема на залиха
SKU
340321
-41%
Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Ментол

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 9510 - 3 - ментол
  Фустан - код 9510 - 3 - ментол
  Најниско MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 2. Фустан - код 9376 - зелена
  Фустан - код 9376 - зелена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Фустан - код 4933 - зелена
  Фустан - код 4933 - зелена
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 4. Фустан - код 4933
  Фустан - код 4933
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 5. Фустан - код 4920
  Фустан - код 4920
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
Слични производи
 1. Палто - код 1660 - бело
  Палто - код 1660 - бело
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 2. Атрактивен топ рипс в бяло - код 10100
  Топ - код 10100 - бела
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 3. Фустан - код 0517 - 1 - бела
  Фустан - код 0517 - 1 - бела
  Најниско MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 4. Комплет - код 11854 - црна
  Комплет - код 11854 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Код B530
  Код B530
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 927,71
 6. Маица - код 5360 - црна
  Маица - код 5360 - црна
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 724,71
 7. Дамска изчистена тениска с надпис в бежово - код 12002
  Маица - код 12002
  Special Price MKD 202,71 Регуларна цена MKD 695,71
 8. Фустан - код 6412 - бело
  Фустан - код 6412 - бело
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 869,71
 9. Комплет - код 2082 - 3 - жолта
  Комплет - код 2082 - 3 - жолта
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 10. Дамски комплект потник и дълга пола рипс в червено - код 0888
  Фустан - код 0888 - црвена
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 1.159,71