-66%

Фустан - код 129 - пудра - Промоциja

Нема на залиха
SKU
340336
-66%
Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Пудра

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 10300
  Фустан - код 10300
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 2. Фустан - код 9949 - пудра
  Фустан - код 9949 - пудра
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 3. Фустан - код 1358 - розова
  Фустан - код 1358 - розова
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 927,71
 4. Фустан - код 1036 - розова
  Фустан - код 1036 - розова
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 927,71
 5. Фустан - код 0998
  Фустан - код 0998
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
Слични производи
 1. Кратки панталони - код 2236 - 3 - розова
  Кратки панталони - код 2236 - 3 - розова
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 2. Тренерки - код 1236 - црна
  Тренерки - код 1236 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 3. Късо дамско палто с колан в черно - код 0121
  Палто - код 0121 - црна
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 4. Комбинезон - код 5622 - сина
  Комбинезон - код 5622 - сина
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 5. Изчистен дамски топ в зелено - код 6469
  Топ - код 6469 - 5 - зелена
  Најниско MKD 405,71 Регуларна цена MKD 695,71
 6. Изчистен топ рипс в черно - код 11925
  Топ - код 11925 - црна
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 753,71
 7. Фустан - код 3283 - 3
  Фустан - код 3283 - 3
  Најниско MKD 1.043,71 Регуларна цена MKD 1.623,71
 8. Дамска блуза рипс в бежово - код 2180
  Блуза - код 2180 - 1
  Најниско MKD 434,71 Регуларна цена MKD 869,71
 9. Код 537 - црна
  Код 537 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 10. Дамски бански в две части с висока талия в бяло - код 2561
  Купачи - код 2561 - 8 - бело
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71