-41%

Фустан - код 130 - кремова - Промоциja

Нема на залиха
SKU
39694
-41%
Special Price MKD 812,00 Регуларна цена MKD 1.392,00
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Кремова

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 9376 - кремова
  Фустан - код 9376 - кремова
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Фустан - код 4920 - кремова
  Фустан - код 4920 - кремова
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 3. Фустан - код 1534
  Фустан - код 1534
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 4. Фустан - код 5371 - кремова
  Фустан - код 5371 - кремова
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Фустан - код 0956 - капучино
  Фустан - код 0956 - капучино
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
Слични производи
 1. Дамски комплект потник и пола в неоново розово - код 4631
  Комплет - код 4631 - розова
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 2. Фустан - код 8391
  Фустан - код 8391
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Маица - код 2923 - 3 - црвена
  Маица - код 2923 - 3 - црвена
  Најниско MKD 405,71 Регуларна цена MKD 695,71
 4. Фустан - код 1686 - шарено
  Фустан - код 1686 - шарено
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 5. Маица - код 1280
  Маица - код 1280
  Special Price MKD 202,71 Регуларна цена MKD 666,71
 6. Фустан - код 2049 - 1 - борда
  Фустан - код 2049 - 1 - борда
  Најниско MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 7. Код B140
  Код B140
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 8. Спортски комплет - код 6478 - 2 - црна
  Спортски комплет - код 6478 - 2 - црна
  Најниско MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 9. Фустан - код 6460 - небесно сина
  Фустан - код 6460 - небесно сина
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 10. Дуксер - код 1672
  Дуксер - код 1672
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.159,71