-30%

Фустан - код 131 - 1 - розова - Промоциja

Нема на залиха
SKU
40053
-30%
Special Price MKD 1.305,00 Регуларна цена MKD 1.885,00
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Розова

Материјал: Памук - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 6842 - розова
  Фустан - код 6842 - розова
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 2. Фустан - код 6239 - пудра
  Фустан - код 6239 - пудра
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 3. Фустан - код 8934 - 5 - циклама
  Фустан - код 8934 - 5 - циклама
  Најниско MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
Слични производи
 1. Топ - код 11777 - виолетова
  Топ - код 11777 - виолетова
  Special Price MKD 173,71 Регуларна цена MKD 695,71
 2. Маица - код 9985 - бело
  Маица - код 9985 - бело
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 3. Фустан - код 7173 - бело
  Фустан - код 7173 - бело
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 4. Кардиган - код 0222 - сиво
  Кардиган - код 0222 - сиво
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 5. Фустан - код 2299 - бело
  Фустан - код 2299 - бело
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 6. Комплет - код 5044 - ментол
  Комплет - код 5044 - ментол
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 7. Тренерки - код 1236 - црвена
  Тренерки - код 1236 - црвена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 8. Фустан - код 0351 - виолетова
  Фустан - код 0351 - виолетова
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 9. Фустан - код 5874 - 2 - цветна
  Фустан - код 5874 - 2 - цветна
  Најниско MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 10. Дамска тениска в бежово с принт - код 6101
  Маица - код 6101
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 869,71