-61%

Фустан - код 1317 - борда - Промоциja

Нема на залиха
SKU
338611
-61%
Special Price MKD 550,71 Регуларна цена MKD 1.420,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Борда

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5%

Тип на производ: Фустан

Тип ръкав: Дълъг ръкав

Тип рамо: Голо рамо

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 6589 - црвена
  Фустан - код 6589 - црвена
  Special Price MKD 550,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 2. Фустан - код 8513 - црвена
  Фустан - код 8513 - црвена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Фустан - код 12000 - црвена
  Фустан - код 12000 - црвена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Фустан - код 0711 - 1 - црвена
  Фустан - код 0711 - 1 - црвена
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Фустан - код 11966 - црвена
  Фустан - код 11966 - црвена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
Слични производи
 1. Фустан - код 8113 - 2 - бело
  Фустан - код 8113 - 2 - бело
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 2. Дълго елегантно дамско палто в черно - код 6452
  Палто - код 6452 - црна
  Special Price MKD 1.594,71 Регуларна цена MKD 2.174,71
 3. Спортен комплект потник и панталон в черно - код 1578
  Комплет - код 1578 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 4. Маица - код 4352
  Маица - код 4352
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 724,71
 5. Код B510 - кремова
  Код B510 - кремова
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 927,71
 6. Блуза - код 0643 - 1 - бело
  Блуза - код 0643 - 1 - бело
  Најниско MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 7. Дамско боди в цвят праскова с цип - код 11757
  Боди - код 11757 - праска
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 927,71
 8. Фустан - код 8858
  Фустан - код 8858
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 9. Блуза - код 4254 - црна
  Блуза - код 4254 - црна
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 10. Фустан - код 022 - црна
  Фустан - код 022 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71