-40%

Фустан - код 1317 - црна - Промоциja

Нема на залиха
SKU
338596
-40%
Special Price MKD 840,71 Регуларна цена MKD 1.420,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Црна

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5%

Тип на производ: Фустан

Тип ръкав: Дълъг ръкав

Тип рамо: Голо рамо

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 12070 - црна
  Фустан - код 12070 - црна
  Special Price MKD 782,71 Регуларна цена MKD 1.362,71
 2. Фустан - код 9376 - црна
  Фустан - код 9376 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Фустан - код 4920 - црна
  Фустан - код 4920 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 4. Фустан - код 0891 - црна
  Фустан - код 0891 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 5. Фустан - код 1534 - црна
  Фустан - код 1534 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
Слични производи
 1. Тренерки-долен дел - код 7707 - 5 - шарена
  Тренерки-долен дел - код 7707 - 5 - шарена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 2. Комбинезон - код 5298 - 1 - црвена
  Комбинезон - код 5298 - 1 - црвена
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Џемпер - код 1620 - пудра
  Џемпер - код 1620 - пудра
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 4. Јакна - код 215 - 4 - небесно сина
  Јакна - код 215 - 4 - небесно сина
  Најниско MKD 1.972,00 Регуларна цена MKD 4.002,00
 5. Фустан - код 2960 - црна
  Фустан - код 2960 - црна
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 6. Комплет - код 0335 - зелена
  Комплет - код 0335 - зелена
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 7. Дамско елегантно сако в бяло - код 2900
  Сако - код 2900 - бело
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 8. Маица - код 4658 - црна
  Маица - код 4658 - црна
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 811,71
 9. Елегантна дамска блуза в цвят пудра с ефектни ръкави - код 5565
  Блуза - код 5565 - 4 - пудра
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 10. Фустан - код 4933 - црна
  Фустан - код 4933 - црна
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71