-71%

Фустан - код 1317 - ментол - Промоциja

Нема на залиха
SKU
338566
-71%
Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 1.420,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Зелена

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5%

Тип на производ: Фустан

Тип ръкав: Дълъг ръкав

Тип рамо: Голо рамо

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 11985 - ментол
  Фустан - код 11985 - ментол
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 869,71
 2. Фустан - код 9968
  Фустан - код 9968
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 985,71
 3. Фустан - код 11926 - ментол
  Фустан - код 11926 - ментол
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 869,71
 4. Фустан - код 7211
  Фустан - код 7211
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Фустан - код 11936 - зелена
  Фустан - код 11936 - зелена
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 869,71
Слични производи
 1. Къс дамски елек грейка в светлосиньо - код 5763
  Елек - код 5763
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 2. Дамско дълго елегантно палто с копчета и колан в розово - код 1635
  Палто - код 1635 - розова
  Special Price MKD 1.594,71 Регуларна цена MKD 2.174,71
 3. Дамски спортен сет блуза с дълъг ръкав и къси панталони в тъмносиньо - код 1057
  Комплет - код 1057
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 4. Дълго дамско шушляково яке с копчета в светлосиньо - код 8465
  Јакна - код 8456
  Special Price MKD 2.464,71 Регуларна цена MKD 2.754,71
 5. Комплет - код 3978 - борда
  Комплет - код 3978 - борда
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 6. Фустан - код 1879 - црна
  Фустан - код 1879 - црна
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 7. Блуза - код 0482 - шарена
  Блуза - код 0482 - шарена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 8. Комбинезон - код 0199 - црна
  Комбинезон - код 0199 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 9. Фустан - код 8899 - кремова
  Фустан - код 8899 - кремова
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 927,71
 10. Дамски дънки с кръпки в синьо - код 3899 - лице
  Фармерки - код 3899 - 1 - сина
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71