-71%

Фустан - код 1317 - путер зелена - Промоциja

Нема на залиха
SKU
338521
-71%
Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 1.420,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Путер зелена

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5%

Тип на производ: Фустан

Тип ръкав: Дълъг ръкав

Тип рамо: Голо рамо

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 9968
  Фустан - код 9968
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 985,71
 2. Фустан - код 11926 - ментол
  Фустан - код 11926 - ментол
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 869,71
 3. Фустан - код 7211
  Фустан - код 7211
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Фустан - код 11936 - зелена
  Фустан - код 11936 - зелена
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 869,71
 5. Комбинезон - код 8898 - зелена
  Комбинезон - код 8898 - зелена
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
Слични производи
 1. Дамска къса свободна жилетка с копчета в цвят пудра - код 3489
  Кардиган - код 3489 - пудра
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 2. Фустан - код 2326
  Фустан - код 2326
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Кратки панталони - код 5301 - бело
  Кратки панталони - код 5301 - бело
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 4. Дамски модерен спортен екип късо горнище с цип и долнище с висока талия рипс в бежово - код 7895
  Тренерки - код 7895 - кремова
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 5. Код B442
  Код B442
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 6. Дълъг дамски елек грейка с цип в бордо - код 3211
  Елек - код 3211 - црвена
  Special Price MKD 1.942,71 Регуларна цена MKD 2.522,71
 7. Фустан - код 9376 - борда
  Фустан - код 9376 - борда
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 8. Фустан - код 1457 - црвена
  Фустан - код 1457 - црвена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 9. Фустан - код 11966 - црвена
  Фустан - код 11966 - црвена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 10. Маица - код 4352
  Маица - код 4352
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 724,71