-71%

Фустан - код 1317 - Промоциja

Нема на залиха
SKU
338581
-71%
Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 1.420,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Бежово

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

Тип ръкав: Дълъг ръкав

Тип рамо: Голо рамо

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 6590 - капучино
  Фустан - код 6590 - капучино
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 2. Фустан - код 2504 - капучино
  Фустан - код 2504 - капучино
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Дамски комплект потник и дълга пола в цвят шампанско - код 0888
  Фустан - код 0888
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Дамски комплект потник и дълга пола рипс в бежово - код 0888
  Фустан - код 0888 - кремова
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Фустан - код 10122 - кафеава
  Фустан - код 10122 - кафеава
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
Слични производи
 1. Панталони - код 4655 - борда
  Панталони - код 4655 - борда
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Топ - код 11777 - сиво
  Топ - код 11777 - сиво
  Special Price MKD 231,71 Регуларна цена MKD 695,71
 3. Дамско късо свободно кожено яке в розово - код 4901
  Јакна - код 4901 - розова
  Special Price MKD 1.594,71 Регуларна цена MKD 2.464,71
 4. Къс дамски топ потник рипс в червено - код 0869
  Топ - код 0869 - црвена
  Special Price MKD 231,71 Регуларна цена MKD 521,71
 5. Маица - код 0401 - 3 - црна
  Маица - код 0401 - 3 - црна
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 724,71
 6. Фустан - код 2722 - бело
  Фустан - код 2722 - бело
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 7. Блуза - код 11898
  Блуза - код 11898
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 811,71
 8. Топ - код 3130
  Топ - код 3130
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 9. Дамска свободна блуза с паднало рамо от плетиво в бяло - код 4588
  Блуза - код 4588 - бела
  Special Price MKD 782,71 Регуларна цена MKD 1.072,71
 10. Топ - код 6762 - црвена
  Топ - код 6762 - црвена
  Special Price MKD 550,71 Регуларна цена MKD 985,71