-57%

Фустан - код 132 - бело - Промоциja

Нема на залиха
SKU
340441
-57%
Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Бело

Материјал: Полиестер - 60 % Вискоза - 35 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 0060 - бело
  Фустан - код 0060 - бело
  Special Price MKD 666,71 Регуларна цена MKD 1.246,71
 2. Фустан - код 5514 - 2 - бело
  Фустан - код 5514 - 2 - бело
  Special Price MKD 666,71 Регуларна цена MKD 1.536,71
 3. Фустан - код 5514 - 1 - бело
  Фустан - код 5514 - 1 - бело
  Special Price MKD 666,71 Регуларна цена MKD 1.536,71
 4. Фустан - код 0900 - бела
  Фустан - код 0900 - бела
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
 5. Фустан - код 802 - бело
  Фустан - код 802 - бело
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
Слични производи
 1. Код Р72 - 4 - шарена
  Код Р72 - 4 - шарена
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 2. Код NH2897 - кафеава
  Код NH2897 - кафеава
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 3. Топ - код 229 - розова
  Топ - код 229 - розова
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 4. Код YF8852 - кремова
  Код YF8852 - кремова
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 5. Фустан - код 248 - 6 - шарена
  Фустан - код 248 - 6 - шарена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 6. Фустан - код 296 - небесно сина
  Фустан - код 296 - небесно сина
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.652,71
 7. Кошула - код 2289 - пудра
  Кошула - код 2289 - пудра
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 8. Фустан - код 4571 - розова
  Фустан - код 4571 - розова
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 9. Код AC-1004 - розова
  Код AC-1004 - розова
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 637,71
 10. Јакна - код 9461 - црна
  Јакна - код 9461 - црна
  Special Price MKD 1.072,71 Регуларна цена MKD 1.652,71