-38%

Фустан - код 132 - борда - Промоциja

Нема на залиха
SKU
340426
-38%
Special Price MKD 927,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Борда

Материјал: Полиестер - 60 % Вискоза - 35 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 12042 - црвена
  Фустан - код 12042 - црвена
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 2. Фустан - код 9376 - борда
  Фустан - код 9376 - борда
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Фустан - код 4765 - борда
  Фустан - код 4765 - борда
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 4. Фустан - код 1356 - црвена
  Фустан - код 1356 - црвена
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 5. Фустан - код 6970 - борда
  Фустан - код 6970 - борда
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
Слични производи
 1. Палто - код 5877 - сиво
  Палто - код 5877 - сиво
  Special Price MKD 1.739,71 Регуларна цена MKD 2.319,71
 2. Фустан - код 11922 - црна
  Фустан - код 11922 - црна
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 3. Атрактивен къс дамски топ потник рипс в бежово - код 9914
  Топ - код 9914 - кремова
  Special Price MKD 202,71 Регуларна цена MKD 724,71
 4. Код B144 - темно сива
  Код B144 - темно сива
  Special Price MKD 754,00 Регуларна цена MKD 1.334,00
 5. Фустан - код 1822 - 2 - црвена
  Фустан - код 1822 - 2 - црвена
  Најниско MKD 666,71 Регуларна цена MKD 1.246,71
 6. Атрактивен дълъг гащеризон в маслемозелено - код 8836
  Комбинезон - код 8836
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 7. Топ - код 11773 - капучино
  Топ - код 11773 - капучино
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 8. Џемпер - код 0283 - тиркизна
  Џемпер - код 0283 - тиркизна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 9. Дълга плетена дамска жилетка с качулка в сиво - код 6655
  Кардиган - код 6655 - сиво
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 10. Атрактивен дамски топ потник в бежово каре - код 9134
  Топ - код 9134
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 579,71