-57%

Фустан - код 132 - црна - Промоциja

Нема на залиха
SKU
340396
-57%
Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Црна

Материјал: Полиестер - 60 % Вискоза - 35 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 0060 - црна
  Фустан - код 0060 - црна
  Special Price MKD 666,71 Регуларна цена MKD 1.246,71
 2. Фустан - код 0722 - црна
  Фустан - код 0722 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Фустан - код 0900 - црна
  Фустан - код 0900 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
 4. Фустан - код 830 - црна
  Фустан - код 830 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 5. Фустан - код 802 - црна
  Фустан - код 802 - црна
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
Слични производи
 1. Кошула - код 9898 - црвена
  Кошула - код 9898 - црвена
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 2. Код B62 - 3 - шарено
  Код B62 - 3 - шарено
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 695,71
 3. Фустан - код 201 - окер
  Фустан - код 201 - окер
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 4. Фустан - код 022 - црна
  Фустан - код 022 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Фустан - код 5111 - сиво
  Фустан - код 5111 - сиво
  Special Price MKD 898,71 Регуларна цена MKD 1.478,71
 6. Фустан - код 1197 - црна
  Фустан - код 1197 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 7. Блуза - код 5455 - црна
  Блуза - код 5455 - црна
  Special Price MKD 666,71 Регуларна цена MKD 1.101,71
 8. Панталони - код 7199 - црна
  Панталони - код 7199 - црна
  Најниско MKD 1.043,71 Регуларна цена MKD 1.768,71
 9. Блуза - код 5191 - окер
  Блуза - код 5191 - окер
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 10. Кардиган - код 3399 - небесно сина
  Кардиган - код 3399 - небесно сина
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.594,71