-57%

Фустан - код 132 - небесно сина - Промоциja

Нема на залиха
SKU
340411
-57%
Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Небесно сина

Материјал: Полиестер - 60 % Вискоза - 35 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 2074
  Фустан - код 2074
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 2. Фустан - код 2471 - 1
  Фустан - код 2471 - 1
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Фустан - код 2419
  Фустан - код 2419
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 4. Фустан - код 2485 - 1 - небесно сина
  Фустан - код 2485 - 1 - небесно сина
  Најниско MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 5. Фустан - код 1822 - 3 - небесно сина
  Фустан - код 1822 - 3 - небесно сина
  Најниско MKD 666,71 Регуларна цена MKD 1.246,71
Слични производи
 1. Блуза - код 9630 - 3 - црна
  Блуза - код 9630 - 3 - црна
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 2. Топ - код 2723 - капучино
  Топ - код 2723 - капучино
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 695,71
 3. Код B107 - небесно сина
  Код B107 - небесно сина
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 4. Дамска тениска с ефектен гръб в бяло - код 4515
  Маица - код 4515 - бело
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 5. Комплет - код 1727 - бело
  Комплет - код 1727 - бело
  Special Price MKD 840,71 Регуларна цена MKD 1.652,71
 6. Фустан - код 4476
  Фустан - код 4476
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 869,71
 7. Блуза - код 2180 - 5 - бело
  Блуза - код 2180 - 5 - бело
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 8. Блуза - код 2380 - праска
  Блуза - код 2380 - праска
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 9. Дамска тениска с принт зодия рак в бяло - код 2342
  Маица - код 2342 - бело
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 724,71
 10. Дамска риза в бордо с елементи от тюл - код 0638
  Кошула - код 0638 - 4 - борда
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71