-57%

Фустан - код 132 - Промоциja

Нема на залиха
SKU
340381
-57%
Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Бежово

Материјал: Полиестер - 60 % Вискоза - 35 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 7376 - 3 - кремова
  Фустан - код 7376 - 3 - кремова
  Најниско MKD 666,71 Регуларна цена MKD 1.246,71
 2. Фустан - код 8856
  Фустан - код 8856
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 3. Фустан - код 0234
  Фустан - код 0234
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 927,71
 4. Фустан - код 8399
  Фустан - код 8399
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 5. Фустан - код 9968
  Фустан - код 9968
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 985,71
Слични производи
 1. Атрактивна дамска блуза с голи рамене в тъмносиньо - код 12049
  Блуза - код 12049 - 4
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 2. Комбинезон - код 7701 - розова
  Комбинезон - код 7701 - розова
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 3. Маица - код 6369
  Маица - код 6369
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 840,71
 4. Дамски сет потник и пола рипс в кафяво - 10055
  Комплет - код 10055 - кафеава
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 1.043,71
 5. Ефектни вталени дънки в сиво - код 0396
  Фармерки - код 0396 - 1 - сиво
  Најниско MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 6. Фустан - код 33511 - 2 - црна
  Фустан - код 33511 - 2 - црна
  Најниско MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 7. Фустан - код 43600 - 2 - шарено
  Фустан - код 43600 - 2 - шарено
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 8. Атрактивен къс дамски топ потник с връзки в светлорозово - код 11989
  Топ - код 11989
  Special Price MKD 231,71 Регуларна цена MKD 666,71
 9. Фустан - код 9949
  Фустан - код 9949
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 10. Фустан - код 0466 - шарена
  Фустан - код 0466 - шарена
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.710,71