-60%

Фустан - код 134 - 2 - шарено - Промоциja

Нема на залиха
SKU
340711
-60%
Special Price MKD 666,71 Регуларна цена MKD 1.681,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Шарено

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 326 - 4 - шарена
  Фустан - код 326 - 4 - шарена
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 2. Фустан - код 326 - 3 - шарена
  Фустан - код 326 - 3 - шарена
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 3. Фустан - код 326 - 2 - шарена
  Фустан - код 326 - 2 - шарена
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 4. Фустан - код 326 - шарена
  Фустан - код 326 - шарена
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 5. Фустан - код 7677 - 2 - шарена
  Фустан - код 7677 - 2 - шарена
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
Слични производи
 1. Фустан - код 9601 - темно сина
  Фустан - код 9601 - темно сина
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 2. Фустан - код 3635 - 8 - шарена
  Фустан - код 3635 - 8 - шарена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 3. Кошула - код 8050 - путер зелена
  Кошула - код 8050 - путер зелена
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 4. Јакна - код 4748 - кафеава
  Јакна - код 4748 - кафеава
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 5. Код LS563 - портокалова
  Код LS563 - портокалова
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 6. Фустан - код 9790 - 4 - шарена
  Фустан - код 9790 - 4 - шарена
  Special Price MKD 840,71 Регуларна цена MKD 1.420,71
 7. Фустан - код 4471 - темно сина
  Фустан - код 4471 - темно сина
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 8. Кардиган - код 4085 - жолта
  Кардиган - код 4085 - жолта
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 9. Фустан - код 9545 - црна
  Фустан - код 9545 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 10. Код B27 - кафеава
  Код B27 - кафеава
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71