-76%

Фустан - код 136 - жолта - Промоциja

Нема на залиха
SKU
41376
-76%
Special Price MKD 348,00 Регуларна цена MKD 1.508,00
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Жолта

Материјал: Полиестер - 5 % Еластан - 95 %

Тип на производ: Фустан

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 8619 - 1 - жолта
  Фустан - код 8619 - 1 - жолта
  Најниско MKD 376,71 Регуларна цена MKD 1.565,71
Слични производи
 1. Фустан - код 7027 - ментол
  Фустан - код 7027 - ментол
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 2. Дамски панталон еко кожа в масленозелено - код 6329
  Панталони - код 6329 - 1
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 3. Топ - код 4369 - црна
  Топ - код 4369 - црна
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 753,71
 4. Фустан - код 2594 - 4
  Фустан - код 2594 - 4
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 5. Код 5350 - црвена
  Код 5350 - црвена
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 6. Код Р59 - капучино
  Код Р59 - капучино
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 7. Дамски сет от две части топ и дълга пола в черно - код 2700
  Комплет - код 2700 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 8. Ежедневен сет блуза и къси панталонки в тъмносиньо - код 2234
  Комплет - код 2234 - темно сина
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 9. Топ - код 2967 - ментол
  Топ - код 2967 - ментол
  Special Price MKD 144,71 Регуларна цена MKD 608,71
 10. Дълъг дамски елек грейка с цип в бордо - код 3211
  Елек - код 3211 - црвена
  Special Price MKD 1.942,71 Регуларна цена MKD 2.522,71