-36%

Фустан - код 1510 - црна - Промоциja

Нема на залиха
SKU
336931
-36%
Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
Табела на големини

Тежина: 0.6 kg.

Боја: Црна

Материјал: Полиестер - 95 % Еластан - 5 %

Тип на производ: Фустан

Тип ръкав: Дълъг ръкав

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Можеби ќе ви се допадне и вие
 1. Фустан - код 4765 - црна
  Фустан - код 4765 - црна
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 2. Фустан - код 1356 - црна
  Фустан - код 1356 - црна
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 3. Фустан - код 6970 - црна
  Фустан - код 6970 - црна
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 4. Фустан - код 1843 - црна
  Фустан - код 1843 - црна
  Special Price MKD 1.072,71 Регуларна цена MKD 1.652,71
 5. Фустан - код 2741 - црна
  Фустан - код 2741 - црна
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
Слични производи
 1. Топ - код 11888 - бела
  Топ - код 11888 - бела
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 956,71
 2. Топ - код 11927 - праска
  Топ - код 11927 - праска
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 666,71
 3. Комбинезон - код 4835 - 1 - шарена
  Комбинезон - код 4835 - 1 - шарена
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 4. Тренерки - код 1575 - сиво
  Тренерки - код 1575 - сиво
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 5. Фустан - код 6448 - шарена
  Фустан - код 6448 - шарена
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 6. Комплет - код 2941 - бела
  Комплет - код 2941 - бела
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 7. Кардиган - код 2894
  Кардиган - код 2894
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 8. Фустан - код 9368 - кремова
  Фустан - код 9368 - кремова
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 9. Спортен дамски екип с долнище висока талия и блуза с дълъг ръкав и деколте лодка в масленозелено - код 0448
  Тренерки - код 0448
  Special Price MKD 1.449,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 10. Дамски комплект къс топ с дълъг ръкав и дълга пола с висока талия в розово - код 3954
  Комплет - код 3954 - розова
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71